Azaera

Homid, Filodoks, Biały Wyjec, Szczenię

Description:

Jej srebrno-białe futro jest bolesnym przypomnieniem o wielkości Białych Wyjców i świadectwem ich upadku. Żmij zmienił jej ciało. Jednak nie było to wyraźne spaczenie. Jej wygląd jest idealnie symetryczny i otacza ją aura niewinnego piękna.
Nikt nie wie, jak będzie wyglądać, jeśli kiedyś opuści jezioro wrzącego srebra Erebusa.

Bio:

Była potężną Tancerką Czarnej Spirali. Choć nie była częścią żadnego cearnu, to potrafiła wzbudzić szacunek i zebrać dla siebie wielu wojowników. Była jedną z tych, którzy uważają, że walka jeszcze się nie skończyła, że Żmij ją jeszcze potrzebuje i wynagrodzi za wierność do końca. Dlatego poświęciła swoje siły próbom przebudzenia jednego ze Szponów, Narlthusa.

Przez wiele lat uważała, że jej syn jest martwy. Sept Cieni był oblężony od kiedy tylko się dowiedziała, że Corurac jest przez nich przetrzymywany. Jej przeciwnicy rozpadli się i rozeszli.
Sept Cieni jednak zebrał się ponownie pod przewodnictwem Gniewu Płodnej Ziemi. Azaera przegrała z połączonymi siłami polskich i wiedeńskiego Septu. Azaera zgodziła się spróbować odstąpić od Żmija i oczyścić się w jeziorze Erebusa. Było to jedyna szansa, aby mogła połączyć się ze swoim synem.

Azaera

Rage across Silesia Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess