Gregor

Wampir, Tzimisce, Zhupan, Sabat,

Description:

Gregor i bracia krwi są niemal identyczni. Niscy, krępi, łysi i ubrania na punka: glany, czarne bojówki, białe koszulki i czerwone szelki. Są też głośni i wszędzie ich pełno. Jeśli ktoś zada sobie trud porozmawiania z lekko przygłupimi braćmi, to odkryje, że są sympatyczni, weseli i dażą wszystkich miłością dopóki ktoś nie skrzywdzi jednego z nich lub Gregor nie rozkaże im zachowywać się inaczej.

Bio:

Gregor to starszy wampir z Sabatu o nieprzeciętnych zdolnościach w dyscyplinie Ciałokształtowania. Kilkanaście lat temu Ewald Silny uratował mu życie od łowców ze Stowarzyszenia Leopolda. Od tego czasu są bliskimi przyjaciółmi, a Gregor ma życiowy dług wobec starzejącego się wilkołaka.
Na zlecenie Ewalda i z dzieci wybranych przez niego, Gregor stworzył braci krwi, których nazwał Watahą. Miał zostawić ich, aby bronili Septu Cieni, ale przywiązał się do nich bardziej niż przewidział i pozostał z nimi. Ostatecznie ta sytuacja doprowadziła do rozpadu Septu Cieni.
Sept zebrał się jednak na powrót i Gregor kontynuował walkę u boku wilkolaków. Jednak ostatecznie zdradził ich i nasłał swoich Braci Krwi na watahę Ukrytego Królestwa i Tancerki Skór. Wszyscy padli, Gregor jednak zdołał uciec pokonując goniącego go Curtisa i zabierając że sobą jego prawą rękę.

Gregor

Rage across Silesia Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess