Ejdur Olafsson

Homid, Filodoks, Pomiot Fenrisa, Athro, Wróg Żmija

Description:

Zbliża się już do sześćdziesiątki. Jego czarne włosy i broda są wciąż gęste i pozbawione siwizny, a twarz naznaczona tylko kilkoma zmarszczkami wokół oczu. Ubiera się praktycznie i zawsze jest uzbrojony – choć zazwyczaj jest to tak dyskretne, jak para kastetów i drobny rewolwer.

Bio:

Członek watahy Pazura. Mentor Ernarssona.
Jeden z najbardziej szanowanych Garou w sepcie Krwawego Księżyca. Wielu uważa, że może rzucić wyzwanie Starszemu Wilczej Opoce i zająć jego miejsce. Ejdur pozostaje jednak na pozycji Wroga Żmija organizując prawie wszystkie militarne operacje septu. Odmawia nawet starania się o rangę Starszego, jednak większość duchów zgadza się nauczać go najpotężniejszych darów.
Był zagubionym szczenięciem mieszkającym w Finlandii. Jego rodzina została rozpoznana, jako krewniacy zanim odbył pierwszą przemianę, więc wiedział, co może go czekać i gdzieś głęboko był pewny, że to się stanie. Jego trójka rodzeństwa nie miała tyle ‘szczęścia’. Szybko jednak zrozumiał, że to im jest pisane spokojniejsze i szczęśliwsze życie. Nie mogąc znieść wiecznych kłótnie z rodziną, postanowił przenieść się do odległego cearnu. Po pojedynku na zagadki z kilkoma członkami Septu Krwawego Księżyca został przyjęty.
Należał do kilku watah, ale od 11 lat przewodzi watasze Pazura i dowodzi ofensywami Septu z pierwszej linii.

Ejdur Olafsson

Rage across Silesia Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess