Ewald 'Silny'

Homid, Ronin

Description:

W homidzie dorównuje wzrostem większość glabro. W crinosie jest prawdziwą górą mięśni o srebrzystym futrze. Lata temu zwano go Ewaldem ‘Świetlistym’, jednak teraz okryła go siwizna i jego futro stało się szare i rzadsze.
Ma dudniący głos, którym przemawia zawsze spokojnie. Gniew i radość objawia tylko warczeniem i wyciem.

Bio:

Urodzony w nieznanej rodzinie krewniaków na północy Polski. Jego pierwsza przemiana była dla niego ciężka. Przez dwa lata samotnie zmagał się ze swoją naturą. Został w końcu odkryty przez Zmorę w umbrze. Próbowała doprowadzić go do Kopca Grozy i Ukrytego Zepsucia. Młody Ewald instynktownie poczuł wrogość wobec ducha i zaatakował. Walka była długa i zwycięska dla Srebnego Szpona. Niedługo później odnalazła go wataha z Septu Gwiaździstej Góry. Po rytuale przejścia został jednak wygnany i dołączył do Septu Cieni.
Szybko zdobywał Chwałę i był najmłodszym Srebnym Szponem, który stał się Starszym. Po objęciu roli Przywódcy Septu, wielu sadziło, że szybko osiągnie Legendarną range i zapisze się w Srebnych Legendach. Jego radykalna zmiana w polityce cearnu podkopała jednak zaufanie Garou i duchów wobec niego.
Teraz, przed konfrontacją z Azaerą, jego przywództwo zostaje wystawione na ostateczną próbę.
Sept uznał, że przekroczył granice “zamawiając” stworzenie Braci Krwi. Przestał być przywódcą i po namowach Cyfrowego Jelenia przekazał władzę Gniewowi Płodnej Ziemi. Sam wyrzekł się patronatu, plemienia i rangi. Opuścił Sept Cieni, jako że niewielu chciałoby go mieć u boku podczas walki.

Ewald 'Silny'

Rage across Silesia Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess