Iwan Lodowooki

Lupus, Filodoks, Patrzący w Gwiazdy, Adren

Description:

Pokrył swoje ciało rytualnymi bliznami i okultystycznymi tautuażami. Jego szare futro stało się przez to rzadkie, sztywne i skołtunione. Jego oczy kiedyś były błękitne i pełne głebi. teraz jedno stało się płomiennie pomarańczowe, a oba wydają się puste.

Bio:

Był przerażającym Ahrounem z plemienia Pomiotu Fenrisa. Jego okrycieństwo przysporzyło mu przydomku Lodowookiego oficjalnie i paru mniej dumnych określeń nieoficjalnie. Był przywódcą, który dla zwycięstwa robił wszystko, a straty go nie obchodziły.
Jedna z jego walk zaprowadziła go do Głębokiej Umbry. Powrócił odmieniony. Odprawił Rytuał Wyrzeczenia i przez wiele lat pozostawal Roninem i stronił od walki ze Żmijem. W tym czasie rozpoczął swoje studia nad okultyzmem, magią krwi i magyą. w końcu jego studia doprowadziło go z powrotem do Garou, ale jedynym Septem, który zechciał go przyjąć byl Sept Ceni.
Jego wiedzia połaczona z doświadczeniem walki szybko pozwoliły mu stworzyć watahę i objąc stanowisko Alfy pośród Mistycznych tajemnic opowiadanych w Cieniach. Teraz jest w pełni skoncentrowany na swoich badaniach Głebokiej Umbry. Wciąż jest oderwany od walki ze Żmijem, jednak stara się służyć innym Garou swoją mądrością i radą.
Nie jest szczególnie związany z Septem Cieni, ale inne wilkołaki mogłby nie przyjąć go tak życzliwie, ani nie ufać jego radom tam gorliwie.

Iwan Lodowooki

Rage across Silesia Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess