Rage across Silesia

Nici prowadzą do Kanady

Jestem już blisko. Mam nadzieję, że mój mały wypad do Kanady odwróci uwagę pani Blake. Upewniłem się, że tylko moja męska forma była widziana na lotnisku w Toronto, cała podróż została starannie zaplanowana aby ją zwieść. Nie było czasu aby przedsięwziąć jakieś poważniejsze kroki, ale to powinno wystarczyć. Z tego co wiem to nadgorliwa łowczyni nie wie jeszcze o mojej żeńskiej formie. I miejmy nadzieję, że nie będzie wiedzieć jeszcze długo. Cała zasadzka tego wymaga, a ten wypad zapewni mi wystarczająco dużo czasu aby wszystko przygotować. Podczas gdy pani Blake będzie bezskutecznie szukać mnie w Kanadzie ja przygotuję zasadzkę w Polsce. W końcu i tak za mną tam podąży.

Tymczasem czas wziąć się do roboty. Królowa zesłała mi wizję wielkiego obłego minerału, znajdującego się w odkrywkowej kopalni w miasteczku pośrodku pustkowi Kanady, nawet w najśmielszych snach nie śmiem przypuszczać, że może to być jej więzienie, ale ten twór jest w jakiś sposób ważny dla mojej Królowej, dlatego zamierzam to zbadać. Kopalnia jest silnie chroniona, a raczej była ponieważ dzisiaj po południu doszło do pewnego incydentu. Grupa Ovid zaprzedanych Żmijowi starła się ze swoimi krewnymi, w całym zamieszaniu brał również udział prastary Niedźwiedź zamieszkujący te okolice. Szczeniaki praktycznie uratowały mu życie, niestety reszta ich sfory przybyła za późno aby uratować jednego z nich. Jednak wydaje się, że Niedźwiedź pragnie użyć największego daru jaki posiada jego rasa i przywrócić szczeniakowi życie. To szlachetny gest ale z moich nielicznych informacji na ten temat wynika, że to bardzo niebezpieczny proces i może równie dobrze skończyć się zgonem tej prastarej istoty.

Jednak to zamieszanie służy moim celom, wyznawcy Żmija pilnujący kopalni są osłabieni a pozostałe wilki wydają się być więcej niż chętne do ataku na kopalnię. Jestem pewien, że uda mi się przekonać je do przyjęcia mojej pomocy. W ten sposób uda mi się dostać do przedmiotu nawiedzającego mnie w wizjach, z pewnością Królowa objawi mi co należy z nim zrobić. Czas działać.

Comments

Witold_Fiore_Hess g0trrI

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.